| CristiPrise a întrebat:

Joc The Elder Scrolls V: Skyrim de ceva vreme, am lv 40, dar nu mi-au aparut cultistii aia sa imi spuna ca is dragonborn fals, etc, sa incep questul dragonborn. De ce? Pe alt cont cu rasa Khajiit mi-au aparut, si am luat si black book, dar acum nu apar. L-am batut si pe Alduin, ei tot nu au aparut. HELP!

2 răspunsuri:
| Barkjha a răspuns:

Ai DLC-ul dragonborn?

| CristiPrise explică (pentru Barkjha):

Daca am zis ca pe alt cont Khajiit mi-a mers, normal ca am. si barca aia care trebuia sa ma duca, nici nu imi apare mie.