| Andwta a întrebat:

Joc transformice! Caut un nume de trib frumos in care sa atraga mai multi soriceii. Si as dori sa imi spuneti cum ar trebui sa fie numele cateva exemple ca eu le mai modific.

Răspuns Câştigător
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Buna.Si eu joc transformice si acum cateva zile am pus o intrebare de genu: Cum pot sa atrag membrii in tribul meu? ...Pai eu, tribului meu, i-am pus numele ''Crystal Heart'' =inima de cristal.Intai am cautat un nume in romana, apoi l-am scris in engleza sa vad cum suna.Tu poti sa incerci sa faci la fel ca mine, dar iti pot da si cateva idei pentru inceput:
1.The Moon and Sun= Luna si soare
2.A Perfect Family=O familie perfecta
3.Friends Forever=Prieteni pe vecie
4. Mice Paradise=Paradisul soriceilor
5. Mice VS. Cat= soricei contra pisici
6.Chocolate-cheese=ciocolata-cascaval
Sper ca te-am ajutat! Fundita? happy

| Andwta explică (pentru BømbøniikáDøLLcee):

Mersi mi-ai dat cateva idei :*