| Claudyu11 a întrebat:

Salut,la toti.Cine are nevoie de Chicken Invaders? Am toate versiunile Chicken Invaders FULL nu Demo.Versiuni Chicken Invaders pe care le am: Chicken Invaders 1, Chicken Invaders 2, Chicken Invaders 2 Xmas,Chicken Invaders 3, Chicken Invaders 3 Xmas, Chicken Invaders 4.Inainte sa ma contactati tineti cont de urmatoarele: Daca nu stiti sa vorbiti si cum sa cereti nu primiti nimic si va dau Ignore, dati dovada de ceva bun simt. Spun asta pentru ca am intalnit si persoane care nu au habar cum sa vorbeasca cand vor ceva.Pentru detalii contactati-ma la id-ul de Yahoo: cin3va_dragutz.

2 răspunsuri:
| ciribist a răspuns:

Buna as vrea nr 4 te rog frumos si nr 3xmas daca vrei n-ar nu prea le am deci ma poti ajuta cum sa le iau? sad

| Claudyu11 explică (pentru ciribist):

Ia legatura cu mine pe skype sau mess si se rezolva, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutz
winking