| spinuvictor a întrebat:

Salut la toti, eu am nevoie De un HOST GAME,, bun,,,
Dar vazind ca sunt in Italia as vrea un HOST GAME italian daca stiti cumva,, sa nu fie scump, si + nu pot plati cu CARDUL ca nu am 18 ani,, dar pot plati prin SMS, si eu cunosc HOST GAME din Romania dar la aia nu le pot trimite bani pe tellefon,
si intrebarea mea e acceasta, voi stiti cumva un host game italian sa coaste putin si sa platesc prin SMS?
sau un host Roman, si sa pot plati in un mod dar nu cu cardul,,, MERSI MULT LA TOTI, O SEARA BUNA

PS: game (Counter-strike 1.6 )

1 răspuns:
| DjBitzu a răspuns:

Poti plati hostl si prin paysafecard. te duci la un magazin, ceri un paysafe de x suma si dupa bagi codul de pe tichet. Recomand cloud express. mi se pare ca iti cere 5 euro pe luna. nu mai stiu sigur... Eu am host de la ei dar pentru metin2