| slv30 a întrebat:

Salut, la xbox. De exemplu daca imi iau gta V trebuie sa instalez jocul? Sau orice alt joc.Trebuie instalat pe consola.

3 răspunsuri:
| Hector99 a răspuns:

Da, trebuie instalat dar iti de pe acum mare atentie la ce xbox iti iei (360, one) nu de alta dar xbox 360 are grafica mai buna ca xbox one stiu ca nu iti vine sa crezi daca vrei o consola next-gen mai bine iti cumperi ps4 dar daca nu, poti sa alegi linistit xbox360

| slv30 explică (pentru Hector99):

Deci. Daca il iau de pe olx. Si il bag in xbox tot trebuie instalat?

| Hector99 a răspuns (pentru slv30):

Da