| Sher_Tarny_1997 a întrebat:

Laptop-ul meu cand se incalzeste se inchide brusc... Unde as putea sa setez sa nu se mai inchida cand se incalzeste? big grin

2 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Il mai cureti asa din cand in cand prin interior?
Pasta termoconductoare mai are?
Ai un cooler-pad?

NU il tine pe suprafete gen patura, normal ca se supraincalzeste si se inchide, iar ventilatorul ala nici nu mai face fata.

| Rain1 a răspuns:

Nu sunt sigura ca poti sa-l faci sa nu se inchida, dar iti spun ca e posibil sa se arda ceva prin el daca ar ramane aprins. Fiindca se supra incalzeste si are ventilatorul sub el, nu isi prea face efectul. Am impresia ca sunt niste chestii de cumparat pe care se pune laptopul ca sa nu se-nchida. thinking