| anonim_4396 a întrebat:

Salut m-am lasat de metin acum 6 luni pentru ca eram plictisit de aceleasi servere de **** facute doar pentru donatii sa mai iesit cv nou un sv 2013?

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Frate a trecut vremea metinului ehe...Îți spun din propria experiență.În 2010-2011 erau metine tari ca metin2rospeed.Acum e un... de metin.Un sfat.Lasă-te de metin.

| FlorinDGF a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Daca citeai toata intrebarea la sfarsit am zis ca nu mai joc de 6 luni si am vrut sa vad daca mai e ceva nouwinking

| єχcєєℓ a răspuns (pentru FlorinDGF):

Am citit-o.Am zis să te lași de metin, adică să nu mai cauți metine noi.

| 93Silviu93 a răspuns:

Numai juca metin tata...sunt jocuri mult mai bune ca metinu, pana si jocurile de imbracat papusi barbie sunt mai interesante

| VaLy_Alex_1990 a răspuns:

PAy...nu prea au iesit sv noi dar am un sv foarte dragut pentru tine epicalmt2 eu zic ca iti va placea si eu joc putem vorbi si juca impreuna nu uita de funda

| FlorinDGF a răspuns (pentru VaLy_Alex_1990):

Am jucat epical e naspa nu imi place