| Stan_Radu_1979 a întrebat:

Ma ajutati si pe mnie cu ceva? Joc metin2 Hammer si vreau un semi mod sura sau un mod as da pe el smarald de sura +0 si de ninja +0 daca doriti lasati id de mess si vorbim! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Hey si eu joc hammertongue nu cred ca îți va da cineva semi-mod sau mod pe un smarald +0, crede-mă! Din ce ai facut smaraldul din ce armura, si cred ca l-ai facut in vale nu?big grin dacă vrei sa ne jucam împreuna uite id meu: mirceaflorian99winking

| Stan_Radu_1979 explică (pentru SongokuJR):

Offffffffffffffffffffffff, da in vale l-am facut desigur vreau sa jucam impreuna si mersi oricum de raspuns. Intru un pic mai tarziu.

| SongokuJR a răspuns (pentru Stan_Radu_1979):

Si eu la felwinking