| Ionutz_Ionut_1989 a întrebat:

Salut ma joc age of empires 2 the conquerors si nu stiu sa joc online.Imi puteti spune cum pot juca online

2 răspunsuri:
| Mario1997 a răspuns:

Poti juca descarcand gamerenger e un program prin care poti juca jocuri online. Uita-te pe youtube si vezi tot cum se face cu gameranger am jucat si eu in jur de 4 luin Bafta

| Ionutz_Ionut_1989 explică (pentru Mario1997):

Poti sa-mi explici mai amanutit cum sa procedez am instalat gameranger si am si cont dar cum fac sa joc jocul la age of epires online il am descarcat