| AnDr3y123 a întrebat:

Ma joc SAMP. Mie imi mergea perfect, fara nici o problema. Dupa, cand am dat sa intru inapoi in joc, imi dadea eroarea:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: C:\Program Files\ Rockstar Games\GTA San Andreas\gta_sa.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way. Please contact the application's support team for more information.

Si nu stiu ce trebuie sa ii fac, cine stie sa imi spuna si mie, va rog.
P.S: Cand intru in GTA San Andreas, imi merge fara probleme, doar in SAMP imi da eroarea.
As dori raspunsuri cat mai repede.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa instalezi toate aplicatiile astea http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/ sa-ti poata merge jocul.

| AnDr3y123 explică (pentru CM7YRE):

Le-am pus, si tot nu merge