| Swat_Cabby_1985 a întrebat:

Salut, Ma numesc Alex si am o intrebare legata de Counter Strike.

Mi-am luat recent un microfon, l-am testat si ma aud cand vorbesc pe skype, teamspeak3 sau yahoo.Cand intru in Counter strike, apas bindul normal pentru voce,, k" imi arata butonu cu sunet dar cand vorbesc nu se aude nimic.Am incercat sa dau acolo la Voice sa testez microfonu si nu imi arata nimic...De parca nu as avea microfon Va rog aveti solutii?

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Ori nu ai microfonul activat ori este stricat! funda?

| Speedykl a răspuns:

Incearca sa cauti un bind, asta mi se intampla si mie, trebuie sa ai un bind de voce. funda?