| VladuCristianCo a întrebat:

Ma poate ajuta cineva in privinta unei erori la Minecraft (An error occurred while starting the application. The system cannot find the file specified ) Fix asa scrie.

2 răspunsuri:
| Culbece_Dragos_2001 a răspuns:

Incearca sa-ti salvezi cele mai importante chestii din minecraft! Adica din AppData->. minecraft intr-un folder separat! Il dezinstalezi si dupa aceea il instalezi din nou! Apoi bagi acele chestii baga-te in folder-ul acela si incearca sa vezi daca merge! Sper ca te-am ajutat!