| Mitrica_Bogdan_1995 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa instalez fifa16?
Am cumparat fifa 16 din magazin si nu stiu sa il instaez. Sunt 3 cd-uri, la primul se instaleaza origin, al 2 lea are 3 fisiere autorun si fifa 16care nu pot sa le deschid cu nici un program, iar al 3 lea este jocul arhivat dar nu pot sa il dezarhivez fiindca nu se extrage tot, imi da o eroare. Ma poate ajuta cineva? Mutumesc!

Https://s17.postimg.org/bj02oh34f/Untitled2.jpg

https://s16.postimg.org/6r7j156d1/Untitled.jpg

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Dezinstaleazati daemon tools si ia-ti altul dar diferit.Incearca daemon tools pro!

| DarqLite a răspuns:

Normal ar fi trebuit sa fie un executabil.Un instaler, cauta pe Youtube tutoriale.Baga primul CD, acela ar trebui sa aive un executabil, instaleaza-l.iar pe parcursul instalarului iti va cere ca CD-ul 2 si 3 sa le introduci in CD-ROM, cred ca te-am bagat in ceata.

| Mitrica_Bogdan_1995 explică (pentru DarqLite):

Nu m-ai bagat in ceata, s-ar putea sa ai dreptate cd 1 nu il duc pana la capat cu instalarea, fiindca ultima data când trebuie bag codul la origin acolo, nu este bun imi zice ca a mai fost folosit, si l-am luat nou din magazin.