| Shrek32154 a întrebat:

Ma puteti ajuta cateodata cand intru in cod la cs intru in el dau dublu clik si pe urma intru pe server la counter se incarca acolo ce se incarca cand sa intru pe server zice ala multi kill headshot sau ce zice el acolo si cand mai e 1 linie si sa ma bage pe server imi iese din cs fara nici o eroare fara nimic pur si simplu imi iese si cand nu intru in cod nu imi iese asa imi face pe toate serverele peste tot si cu boti si cu tot. FUNDA!

5 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Iti zic eu un cod super? silent aimu este cel mai tare cod

| Shrek32154 explică:

De unde-l iau ca nu imi merge nici un cod cu badboy imi iese cum intru in el cu leis se incarca ce se incarca si imi iese fara nici o eroare cu m1 ala imi iese si ma pune sa dau don"t send cu altu intru in el dau akl load hack si cand intru in cs imi apare e cranu negru si nu mai imi apar alea new game si alea etc...

| Shrek32154 explică:

Spune-mi te rog de unde sa-l iau!