| anonim_4396 a întrebat:

merge Medal of Honor Warfighter pe urm : rocessor Intel pentinum Dual Core t4400 2.20 ghz, Memorie: 2gb, Directx 11, Placa video : Intel(R) 4 Express Chipsset Family, dar Far Cry 3?

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

WTF laughing Acum imi dau seama ca tu habar nu ai despre ce vorbesti. Macar nu mai zice aberatii din astea ca poate altii care nu stiu te cred. Ce dracu' treaba are antivirusul cu jocul?!

32 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Bogdan_Mafiotu_1991, ca sa clarificam, jocul nu cred ca ti-ar merge. Nu te lua dupa Markeww1997, ca habar n-are.

| anonim_4396 explică (pentru RockaruL):

Dar far cry 3

| RockaruL a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau dar nici far cry 3 nu o sa iti prea mearga...

| anonim_4396 explică (pentru RockaruL):

Nu-i nimic de Sniper elite v2 ce zici

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca vrei baga-l si incearca-l sa nu tot ne certami aici

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Jocul costa 2 milioane!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Coasta dar dacal piratezi e gratis

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Cerinte minime de sistem Medal of Honor: Warfighter

Viteza Procesor: Intel: Dual Core – 2.0 GHz / AMD Athlon X2 4000+
Memorie video: 512 MB = nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 4650
Memorie RAM: 2 GB
Spatiu HDD: 20 GB
Sistem de operare: Windows XP – Windows 7

Cerinte recomandate de sistem Medal of Honor: Warfighter

Viteza Procesor: Intel Core 2 Quad 2.13 GHz / AMD Phenom 9650 Quad-Core
Memorie Video: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radon HD 4870
Memorie RAM: 4 GB
Spatiu HDD: 20 GB
Sistem de operare: Windows XP – Windows 7

deci uitate la cerinte si vezi tu!

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Stiu si eu cerintele de sistem dar nu ma pricep la ele

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

De cati mega ai placa video? sau giga?

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

725 mb

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok iti merge jocul

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Funda unde am scris ca iti merge plz

| RockaruL a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Nu il mai mintii doar ca sa iei tu funda. Eu nu cred ca o sa ii mearga. Si daca i-ar merge, s-ar misca foarte, foarte prost.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru RockaruL):

Nup tongue am avut un pc forte slab si a mers cool a avut placa video incorporata de 512 mb slaba fara 3d si a mers cool si fara dual core si eu zic de Medal of honor nu de farcry 3 sau uitate si tu la ce zice el ca are in pc si la cerintele minime

| RockaruL a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Stiu cerintele minime. Pe placa aia video zic sigur ca nu i-ar merge. Poate decat daca jocul e extrem de bine optimizat.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru RockaruL):

Ia merge dar nu se va pedea ca pe nividia geforce versiunea noua
sau ati radeon versiunea 2012

| RockaruL a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Sa zicem ca i-ar merge. Se va vedea prost si i se va misca prost. 20 fps, poate nici atat.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru RockaruL):

hai ca se va vedea fain si va merge fain daca inchide antivirusul etc

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru RockaruL):

Pai jocul va avea lag
si sa inchida toate programele din bara sa nu aiba lag sau daca totusi n-are lag eu cred ca i va merge graica cam fain pentru ca are placa video de 725 mb si jocu cere 512 deci va avea niste avantaje si lag poate unde vor fi multi oameni

| RockaruL a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Nu te mai chinuii. Cerintele minime cer placa video de 512 mb, dar Ati Radeon HD 4770. Nu conteaza neaparat cati MB are placa, conteaza ce placa e. Habar n-ai ce spui, mai bine taci.

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Esti un prost mi-am mai cumparat tot asa un joc de pe ce auspus unii ca imi merge si in realitate nu mi-a mers.Au zis asta ca sa ia funda. Mars

| RockaruL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai bine e sa te interesezi. Asa pe internet te poate fraierii oricine.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok daca n-ai minte ai net descarcle mwa nu le cumpara

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

1Nu piratez jocuri 2 Nu sti sa scrii!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu scriu mai altfel asa scriu eu de ex : ew mwa
maca 1 eu piratez si ies mai ieftin

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ce jocuri cs?laughing ala si eu l-am piratat 1!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nfs undercover nfs shift F.E.A.R Nfs Run si multe altele

| anonim_4396 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

rolling on the floor aste sunt unsoare de instalat! Da cati ani ai laughing

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

12 si ma pricem cred de 100 de ori mai bine ca tine la calculatoare pe mine m-a invatat macar cineva si daca te pun sa piratezi Crisys 3 il iei in 100 de ani rolling on the floor rolling on the floor nu te pricepi nici sa schimbi rami rolling on the floor rolling on the floor

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine incurajez pirateria decat sa tot **** bani pe jocuri care poate nu-ti merg

| RockaruL a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

WTF laughing Acum imi dau seama ca tu habar nu ai despre ce vorbesti. Macar nu mai zice aberatii din astea ca poate altii care nu stiu te cred. Ce dracu' treaba are antivirusul cu jocul?!

| Ionut711 a răspuns:

Salut,nu merge