| antiacta33 a întrebat:

Mi-a adus fratele meu un dvd cu un joc pe care el l-a facut pe linux iar atunci cand am vrut sa il instalez pe windows nu l-a citit.Va rog sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| ClauCS99 a răspuns:

Aiurea cred ca e dela pc n-are nici o legatura ca el a uploadat fisierul depe linux pe cd, si windows nu-l citeste, poate nu merge sa il instalezi dar sa nul citeasca, nu stiu ce are.

| antiacta33 explică:

Jocul este pentru windows doar ca nu citeste dvd-ul

| ahaahaahaaha a răspuns:

Pai... da linux e linux windows e windows e cumplet diferit n-are cum sa mearga