| YR_Yry_1998 a întrebat:

Salut mi-a dat un baiat un svr de samp i-am pus numele tot cum am vrut eu mi-a luat aproape o ora sal scriptez cu pawno si cand sa dau compile mi-a dat eroare nu stiu dc va rog ajutati-ma am nevoie de ajutorul vostru ma chinui de zile intregi.La eroare zicea Warning 3 Errors cam ceva de genu si de cate ori fac asa imi da eroare si imi dispare si AMX-ul din Gamemode

1 răspuns:
| Kraxy a răspuns:

Ştiu de ce îţi apare această problemă.
Ai putea să dai un Copy-Paste la erori în PM, iar îţi dau PM cu rezolvarea.
P.S: Lucram destul de des în pawno acum ceva timp...