| danutflorian11 a întrebat:

Mi-am achiziționat recent un PS4 slim. Nelămurirea mea este, îmi trebuie neapărat PS PLUS pentru a juca online FIFA 17?

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea ta, parca PS4 vine cu un cod pentru PSN ce dureaza 14 zile(daca nu ma insel).
Poti sa-ti cumperi oricand vrei tu PSN, e undeva la 50-60$ anual.

3 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Da.

| danutflorian11 explică (pentru XYZ02):

Si trebuie sa-mi iau din prima zi?

| danutflorian11 explică (pentru XYZ02):

Mulțumesc! Nu știam asta, intr-adevăr am 14 zile free pentru Ultimate Team, îmi voi cumpăra un card PS PLUS pentru 90 de zile deocamdată. După la fifa 18 cred ca voi cumpăra pentru un an.

| XYZ02 a răspuns (pentru danutflorian11):

Nu inteleg intrebarea ta, parca PS4 vine cu un cod pentru PSN ce dureaza 14 zile(daca nu ma insel).
Poti sa-ti cumperi oricand vrei tu PSN, e undeva la 50-60$ anual.