| Andrei445 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un laptop Toshiba Satellite M50D-A-10W si mi-am instalat Assassin's Creed Revelations pe el si nu merge. Spune: Ubisoft Game Launcher has stopped working. Daca nu ma puteti ajuta macar sa imi sugerati alt joc din serie. Am procesor AMD A4 Quad-Core 1.5, placa video AMD Readeon 8330 integrata de 2 GB, RAM 4 GB.

PS: Imi ruleaza jocuri precum Fifa 12, Euro Truck Simuator 2, The Sims 3 si GTA 4.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Instaleaza-ti si tu un joc foarte tare precum enclave, diablo2/diablo 3 daca tot iti plac jocurile tip RPG

| Andrei445 explică (pentru siriusblack98):

Nu imi plac jocurile astea doar ca Assassin's Creed il am in PC si vreau sa il bag in laptop.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Andrei445):

Assassin's Creed este un tip de joc RPG daca nu stiai