| Arnaut_Ionut_1999 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat GTA5 pe Cd. L-am avut odata instalat si acum vreau sa il instalez iar si cand sa bag codul de activare spune ca e deja acctivat. Ce pot face? Ajutor

3 răspunsuri:
| manoah2000 a răspuns:

Te conectezi cu contul tau social club deja activ si incerci sa vezi ca in poti lua din acel patch... Daca nu incearca sa stergi contul ca sa il poti face inca o data ( nu stiu daca este posibil, nu am incercat).
Sau o alta varianata, este posibil sa il ai deja instalat (nu complet) sau poate nu l-ai sters corect atunci.
Daca ti-ai reformatat pc-ul nu mai lua in calcul penultimul paragraf.

| Arnaut_Ionut_1999 explică (pentru manoah2000):

Nu l-am reformatat

| manoah2000 a răspuns (pentru Arnaut_Ionut_1999):

Atunci cauta in fisierele tale daca nu cumva il ai deja instalat, sau daca nu ai sters toate fisierele cu Gta 5.