| Ionita_Alex_1993 a întrebat:

Salut, mi-am inatalat forge pe minecraft 1.6.4 si cand ii dau play dispare launcher-ul si nu se mai intampla nimic. Am sters tot ce era legat de forge si nu a mers apoi am sters tot. minecraft-ul si tot nua mers.Ma puteti ajuta?
PS:Am minecraft premium.

3 răspunsuri:
| Iordan_Cristi_1996 a răspuns:

Urmeaza instructiunile start-run-RUN(Acela cu semnul in fata)-AppData-ok-roaming-. minecraft creezi un folder numit mods si acolo pui forge si celalalte moduri si gata

| Ionita_Alex_1993 explică (pentru Iordan_Cristi_1996):

Am incercat cum ai spus tu dar tot nu merge, chiar daca am vre un mod sau nu minecraftul tot nu porneste. Iar daca de exemplu vreau sa ma joc tekkit care are forge merge

| Dan12a a răspuns (pentru Ionita_Alex_1993):

Mie nu-mi merge tekkit asa imi face si mie minecraftu