| vladalex40 a întrebat:

Mi-am instalat Counter Strike 1.6 si am downloadat de pe net botzi. Dar dupa ce instalez botii nu mai imi intra in harta. Ma directioneaza iar la meniu.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| aNdyQQ a răspuns:

Iti trebuie un cs nou daca vrei iti recomand cs 1.6 HD(Primul rezultat de pe google

Incearca din nou si cred ca o sa-ti mearga>Fundita?thinking

| vladalex40 explică (pentru aNdyQQ):

Ti-am dat funda ca-mi place jocul tongue...dar cu botii tot nu am rezolvat big grin

3 răspunsuri:
| aNdyQQ a răspuns:

Atunci incearca sa iti iei alti booti de pe alt site.

| vladalex40 explică (pentru aNdyQQ):

Am luat alti boti dar cand dau Add zbot...nu se intampla nimic thinking