| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

Salut, mi-am instalat jocul life is strange si am setat tot sa mearga fara lag, am un pc foarte slab am dat si rezolutia la cea mai mica. Problema este ca sunt in window mod cu jocul pentru ca am 3 pete pe ecran, si vreau sa raman la asa, si vreau sa raman si la rezolutia cea mai mica pentru ca reduce lagul. Cum sa fac sa maresc fereastra aia? Daca pot sa fac asta?

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Daca poti reduce rezolutia ecranului din windows, fereastra se va mari.