| Anablondyi a întrebat:

AM si eu o intrebare simpla:):) cum fac sa maresc imaginea cand joc online:):) de exemplu jocul asta http://games.yahoo.com/game/super-granny-4 este rezolutia mica
si eu o vreau mare! cum fac pe ce apas?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Trebuie doar sa apesi "Ctrl" si "+".
Ca sa revii la forma initiala, apesi "Ctrl" si "-".
Sper ca te-am ajutat.

| Onofrei_Marius_1987 a răspuns (pentru Rayyy):

Eu am dat da nu mere si e naspa

| ZoZoHeart a răspuns:

Tine apasat Ctrl si misca in sus rotita de la mouse. Asa maresti rezolutia ecranului si automat maresti si jocul.
Funda?

| xxxxxxxx a răspuns:

Pai vezi acolo in dreapta ecranului jos jos fix deasupra orei lupa 100% si dai pe sageata aia mica si vezi acolo de la 50% pana la 400% si vezi foarte mare

| Dany_viola_1992 a răspuns:

Deci foarte usor ti ctrl apasat si in acelasi timp dai de rotita de la maus

| Onofrei_Marius_1987 a răspuns:

Si eu vreau sa maresc imagine tot la un joc online