| omtraisiomvedea a întrebat:

Mi-am instalat metin2 in C in pc si vreau sa il sterg sa il insalez altundeva.Stiti cumva daca sterg jocul se sterge si caracterul? Adica trebuie sa o iau de la capat? Va rog frumos sa raspundeti dau funda.

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Nu, stai linistit! Caracterul ramane salvat pe cont. Dar trebuie sa joci pe acelasi server! Fundita?

3 răspunsuri:
| JT a răspuns:

Dan, te rog frumos sa nu-i jignesti pe cei care joaca metin2! Poate el/ea chiar se relaxeaza cu o ora-doua pe zi la acest joc cum fac eu. Asa ca nu ai nici un drept sa il/o jignesti, ca nu esti cu nimic mai bun ca el/ea!

| DanMp3 a răspuns:

Esti genu' de tip/tipa care joaca metin, sub dezvoltat mintal cu varsta pana'n 14 ani, care sta in casa pentru un **** de joc!

| omtraisiomvedea explică:

Multumesc ca mi-ai luat apararea JT si mersi mult pentru raspuns.Iar pentru tine, Dan, in primul rand sunt o ea, am 16 ani, nu beau, nu fumez, nu ma droghez. Daca ma joc metin2 nu inseamna ca nu am minte, nici eu nici toti ceilalti.Ma joc pentru ca imi place si ma distrez,nu stau cu orele si ma joc, daca vreau sa ies cu prietenii ies sau daca ma cheama ei ies afara, daca am de invatat la fel nu ma joc etc.Dar nu ai ce sa faci asa sunt multi oameni din Romania, spun si ei un lucru fara sa isi dea seama ca se cred mai interesanti.Nu mai dezvolt subiectul asta ca nu are rost si oricum am discuta 3 zile.Si am scris asta nu ca sa iti dau explicatii tie ca sa iti arat cat de destept esti tu.JT ai zis ca te joci metin2...imi spui si mie serverul si numele din joc, te rog? Multumesc.