| DirT a întrebat:

Am instalat windows 7 si acum vreau sa insalez windows XP...Si nu mege... Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MrJuvett12 a răspuns:

De ce nu merge? da si tu ceva detalii ca sa stiu unde e problema altfel nu pot sa te ajut. daca vrei cauta-ma la id : mrjuvett_12@yahoo.com si te ajut cu placere

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nu prea inteleg. vrei amandoua windowsuerile in acelasi pc? trebuie sa mearga. daca e cealalta varianta, ca vrei sa bagi inapoi windows xp. atunci. formateaza partitia cu win 7 si instaleaza in paritita goala windows xp. deci bagi cd-ul cu xp dai acolo format apoi install unde ai formatathappy

| DirT explică:

Deci am instalat windows 7...si numai pot instala acum windows XP.imi apare bara aia inchisa cand vreau sa dau instal nu pot da click pe ea

| DirT explică:

Da