| cautraspunsuri01 a întrebat:

Salut.

Mi-am instalat Nfs most wanted, instalarea a decurs normal, dar cand vreau sa il pornesc imi apare "the application failed to initialize properly (0xc0000005).Dau funda la raspunsul ca imi rezolva problema happy

1 răspuns:
| Florinnnnnnnn a răspuns:

E naspa si eu am avut aceeasi problema dar m-am dat batut mie mi-a aparut asa la : metin2 gx, minecraft, nfs... mai bine renunti si iti iei alt joc cum ar fi mt 2 hammer sau intri pe myplaycity acolo o sa gasesti jocuri care iti plac sunt toate categoriile. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.