| Myhaytza1998 a întrebat:

Salut Mi-am luat Football Manager 2012 si cand vreau sa intre in joc imi apare o eroare Football Manager 2012 is already running mai l-am avut pe pc mergea acum dupa ce am schimbat window-ul iar acum nu mai merge Va rog ajutati-ma dau Funda happy

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Problema asta se afla in "Task Manager" este pornit jocul si cand ai iesit din el nu s-a inchis de tot a ramat deschis in processes! Trebuie sa te duci tu acolo cu CTRL+ALT+DELETE si sa dai end process la numele jocului. De obicei este numele de la programul jocului unde dai sa te bagi in joc. happy Bafta!