| Rony56 a întrebat:

mi-am luat GTA 4 si nu mai am eroare cu has stopped working dar in schimb am eroarea texp70 si imi zice sa imi pun drivere sau sa instalez directx si zice ceva de video card... dar am folosit driver robot si mi-am instalat orice driver nici unul nu lipeste. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici 100 de jocuri
http://tny.cz/651f58ca

37 răspunsuri:
| Rony56 explică (pentru neluL):

Si cum le pun

neluL
| neluL a răspuns (pentru Rony56):

E o intrebare? Ce sa pui daca nu sunt pentru laptop?

| Rony56 explică (pentru neluL):

Lasa. da ca sa stiu gta 4 nu va merge niciodata pe laptop

neluL
| neluL a răspuns (pentru Rony56):

Nu va merge I'm sorry!

| Rony56 explică (pentru neluL):

Si la dekstop cum le pun. si mai am o intrebare daca poti sa imi zici.
Deci am Sony vegas 11 si fac un film.Ok.Cand pun o poza in film, am tot timpu in colturi niste bucatele albe. deci vreau sa mi se vada DOAR poza, nu partile albe.

| Rony56 explică (pentru neluL):

Adica cum le pun pe deskstop... te rog zi-mi orice metoda pentru gta iv! ca am vazut ca e prea tare!

neluL
| neluL a răspuns (pentru Rony56):

Nu am inteles ce vrei!