| Narcis0102 a întrebat:

Mi-am luat recent un laptop HP 15-d053sq,mi-am instalat windows 7, dar am cautat pe net driver pentru internet(nu-mi merge netu oh go on. ) Imi puteti lasa un link, e URGENT.Cel care imi lasa primul` link primeste funda!

Răspuns Câştigător
| PCinfo a răspuns:

Nu iti trebuiesc drivere instalate manual, ele se vor instala odata cu instalarea windows-ului.
Daca ai net prin cablu va trebui sa intri pe calculatorul dvs.
START > CONTROL PANEL > Network and Internet Connections > Network connections > click de 2 ori pe Local Area Connection > Proprietati > Configure > Advanced > Network Adress si notati "value" pe o foaie dupa intrati pe laptop si repetati procesul dar bifati Value si copiatio pe cea notata, salvati si un reset ar prinde bine.
Aceasta este cea mai buna solutie.
Funda?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Aici sunt driverele:
http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Selectezi sistemul de operare si driverele pentru Network.