| AlexDumitru17 a întrebat:

Mi-am luat un joc numit Watch Dogs. L-am instalat,si cand am vrut sa intru in el, mi s-a deschis Uplay. Eu nu vreau sa fac nimic cu acest Uplay.Cand vreau sa intru in joc,sa dau pe iconita si sa-mi intre direct in joc,nu sa se mai deschida Uplay. Ajutati-ma, va rog! Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@DayZologic nu se intelege ce spui, si ce spui e 50% gresit.
Alex, mi-am dat seama ca l-ai descarcat dupa internet.E normal ca ti se deschide Uplay, ca trebuie sa-l cumperi.Copiaza-i un crack, si nu o sa mai apara.

| AlexDumitru17 explică (pentru anonim_4396):

Pff,l-am sters laughing sad Multumesc oricum.

| CrappinMorth a răspuns:

Jocul e facut pentru UPlay, ca seria Assassin's Creed, ca seria Splinter Cell. N-ai ce face, asa au vrut producatorii, asa au facut.