| MarianAndrei97 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu si acum cand incerc sa copiez crakul la fifa 2013 imi da eroare fisierul "rldea.dll" nu se poate copia stiti cumva din ce cauza sau ce trebuie sa fac? (Am incercat sa iau alt crak dar la fel imi face).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti rezolva e aici https://support.google.com/adwords/editor/answer/106321?hl=ro

| MarianAndrei97 explică (pentru anonim_4396):

Imi da eroare cand incerc sa intru big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarianAndrei97):

Descarca avanced system care, si caneaza de erori, de aici:http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
la instalare iti apare doua iconite,cea cu iobit,care e un scaner antivirus si o iconita cu un "C",care e pentru scnari e erori, scaneaza cu amandoua. Daca nu te lasa a decarci si iti tot da eroare,copie pozele si documnetele pe un stick sau CD, si reinstaleaza windows-ul. Ma uit si multi au probleme cu jocurile fifa si altele, de ce nu ntelegeti ca jocurile astea merg doar pe anumite calculatoare? Pe unele merg un pic apoi fac calculatorul praf. Daca ai reinstalat de curand win nu e recomandat sa-l reinstalezi curand, incearca cu advance system care si apoi mai vedem ce erori iti mai da. Dupa scnare, trebuie sa apesi "repair". astept sa vad ce ai facut, bafta