| alexzoligtorr a întrebat:

Salut nu stiti cum sa rezolv problema? Ieri am avut rezolutia 1440 pe 900, si a mers bine ca pana acum, tot asa o aveam, cand l-am aprins astazi, s-a schimbat totul nu mai aveam rez 1440, (mentionez ca asta era rozolutia maxima,) apoi vad 2452 pe 1600, si disparuse 1440 dc? acum nici unda din astea nu merge bine pe calculator se vede in ceata? cum fac sa o readuc inapoi rezolutia?

1 răspuns:
| razvyaga a răspuns:

Depinde ce ai facut. Intra la resolutie si lasa acolo unde scrie Recomandat(recomended).