| BwâiATAT a întrebat:

Numele meu este Laurentiu, am 15 ani si imi doresc sa deschid un server de metin2 adevarat hostathappy Am nevoie de 2-3 oameni care ma pot ajuta la partea technica si cu plata hostuluihappy Completati urmatoarele campuri:

Nume:
Prenume:
Varsta:
Oras:
ID Y! M:
Cu ce ma poti ajuta?(technic sau plata):

Voi oferii celor 3 gradul de GA si acces total la serverhappy Va multumes.

PS. Vreau ceva serios nu copilareli si oameni cu gandire putin mai matura peste 14 ani.

1 răspuns:
| sfinxul10 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva din Botosani si e GM pe metin 2 ro dar poate te ajuta s-ar putea sa te ajut si eu.O sa invat stai linistit.O sa invat dar sa ai locul meu rezervat k?