| HardCore7750 a întrebat:

Salut, o intrebare, cum pot face bani din Gaming? in afara de Game tester, si la care sa nu trebuiasca sa stiu multa engleza, azi am vazut la TV pe Antena 1 ca unii castig bani din Counter Strike, cum as putea sa castig si eu, nu neaparat cu CS, si alte jocuri, si care sa nu necestite sa merg nu stiu unde?
Nu vreau raspunsuri la misto.
Dau Funda
Toate cele bune

5 răspunsuri:
| HardCore7750 explică:

Ti-am dat add

| TeOLica a răspuns:

Dami un buzz pentru ca nu mi-ai aparut la cereri big grin

| Alyexxxx a răspuns:

Poi unii castiga bani din CS (numai ownerii) pentru ca scot functii ( Admin / VIP / Helper ) la vanzare pe anumite preturi ( 2 E, 4E...). Poti castiga si dintr-un server de San Andreas Multi Player. Daca te pricepi la scripting, iar acel server atrage jucatorii si ai destui, poti pune diferite chestii la vanzare.De exemplu: Admin pentru 20 Euro, Helper - 10 Euro, masina personala 5 euro...

| HardCore7750 explică (pentru Alyexxxx):

Si alte jocuri?