| Mihai_Lazar_1984 a întrebat:

Salut, o mare nelamurire am, la counter strike, de multe ori cand "apas" adica tin apasat sa trag tot incarcatorul, imi trage in rafale, ca si cum ar fi stricat mouse-ul, dar mouse-ul nu are nimic, am video 9800 gt 256 bit 2gram, si p4 3ghz, s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema?

1 răspuns:
| Serra_Emmy_1994 a răspuns:

Pai daca ai arma de ct b 4 1 nu stiu exact cum se numeste apasa click dreapta! Daca ai alta arma decat asta si tot asa iti face nu stiu ce se poate intampla!