| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta e legata de counter-strike 1.6. Imi spune si mie cineva, daca stie cineva cum sa modific setarile din consola ca sa am un aim mai bun de la distanta. Cand trag parca primele 2-3 gloante se duc bune pe urma tinta imi sare din colo in colo. Nu ma intelegeti gresit, nu tin apasat pe mouse tot timpul, ci apas un pic, dupa aia iar apas si stau in vine cand trag, dar degeaba. Va rog HELP! Nu vreau sa se creada ca sunt noob din cauza asta. Acum chiar imi pare rau ca i-am facut pe altii noob, ca poate si ei au avut aceeasi problema cu jocul.

6 răspunsuri:
| snepy a răspuns:

Baga in consola
ex_interp 0.01
rate 25000
cl_updaterate: 101
cl_cmdrate: 101
Rezolutia : 800x600
Crosshair : medium sau large
si o sa iti mearga mai bine

| natupeu22 a răspuns:

Reinstaleaza jocul, cauta configurari pe internet si vei descoperii alt stil de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratello eu nu stiu daca imi spui si mie cum sa trag cs plzz un site daca poti bossulik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

We vrei sa nu mai sara tinta, nu mai folosi coduri, daca folosesti cod degeaba ca apoi daca mori si cu cod, altii zic uite ma ala ce prost e, moare si cu coduri
iei bann si altele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, ati vazut cum trage, spawn, heaton, f0rest si alti care joaca la echipe le mari, nu le pra sare tinta, tot am cautat, dar imi trebuie niste setari sa pot trage ca eibig grin

| dell7 a răspuns:

Sv_aim 1.