| TheSadLover a întrebat:

O sa primesc de craciun un xbox 360 cadou de la un prieten din Anglia si am o problema. Am doar un televizor vechi din anul 2003 cu slot mufa scart si monitorul de la computer doar cu slot de mufa vga, intrebarea mea este ce tip de cablu trebuie sa folosesc, si mai important este daca pot folosii xbox-ul.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Îţi trebuie TV sau măcar un monitor cu intrare HDMI. Nu merge pe SCART sau VGA.

| anonimguy3 a răspuns:

Nu merge pe un televizor asa de vechi. Iti trebuie un TV cu intrare HDMI sau iarasi un monitor cu intrare HDMI, altfel nu merge.

| TheSadLover explică (pentru anonimguy3):

Am monitor cu VGA si am vazut pe net ca se poate dar trebuie ceva adapter pentru sunet

| anonimguy3 a răspuns (pentru TheSadLover):

Nup, only HDMI my bro.