| Popescu_Andrei_1998_IuHC a întrebat:

Pana acum am fost pe fifa si ma gandeam daca sa ma apuc de Football Manager 2016. Are ceva in plus? poti fi jucator-manager? poti avea o echipa mare si una de juniori(sa o a 2a echipa). Ce alte features uri mai mare

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Poți fi doar antrenor. Dacă vrei un joc cu fotbal în care să fii și antrenor și jucător atunci fifa online 3...eu am jucat fifa online 2 și mi-a plăcut mult.

1 răspuns:
| reppo2009 a răspuns:

Ai jucat Fifa manager sau FIFA? Ca din ce ai scris tu nu intelegem.
In Fotbal Manager esti antrenor.
Transferuri, Tactici, Antrenamente, Sedinte, Match live TV (nu se vede ca la FIfa) Echipa B de la care ei/dai jucatori, Angajezi staff/concediezi, Sedinte cu presedintele pentru modernizarea stadionului sau marirea bugetului etc.