| RobertoDelRio a întrebat:

Vreau sa stiu daca, e o problema sa ma apuc de football la 14 ani? Sunt din Tg. Mures si vreau sa ma ducla echipa de juniori. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu e nicio problema, am chiar un frate de 9 ani care merge laughing

| DanielPH a răspuns:

Da, este bine sa te apuci de fotbal, dar nu uita:
Consuma suficienti carbohidrati pentru aportul necesar efortului depus la football pentru a nu pierde din masa musculara.winking
Spor la distractie

| alin100 a răspuns:

Este chiar recomndat sa faci sport, poti sa faci flotari, tractiuni, genuflexiuni, joci fotbal si duci un stil de viata sanantos.Acestea sunt secretele unei vieti lungi.

| xLittleKidd a răspuns:

Este chiar bine sa te apuci de un sport.