| Whisper94 a întrebat:

Salut, pe data de 13.12.2011 s-a lansat o noua comunitate de Gaming numita saveG'ames', aceasta comunitate se axeaza mai mult pe Counter-Strike 1.6 si San Andreas MultiPlayer. Deasemnea la noii pe forum poti gasi orice legat de Gaming. Suntem in cautare de STAFF pe forum, acest staff trebuie sa aiba experienta in IP.Board.Pe data de 07.01.2012 se va deschide un Server de San Andreas MultiPlayer care va avea la baza un GameMode RPG (RolePlayGame), aici pe San Andreas MultiPlayer suntem in cautare de STAFF capabil si cu o varsta necesara, mai multe informatii pe www.saveg.ro. Restul gasiti pe forumul nostru; www.saveg.ro. Cu respect saveG Team. Counter-Strike 1.6 Servers * zm.saveG.ro:27015 - Zombie Plague Server (20 Slots). * cs.saveG.ro:27015 - Clasic Server (32 Slots). San Andreas MultiPlayer Servers * rpg.saveG.ro:7777 - RPG Server (150 Slots) [Momentan OFFLINE]. Forum and Domain * www.saveG.ro/forum * www.saveG.ro/site (in curand). - Si multe altele, alatura-te si tu Comunitati saveG. Va multumim ca ati ales saveG Community. La revedere! (Campania saveG) Se baga cineva :D?

1 răspuns:
| IonelMJ a răspuns:

> Hai Pe www.xzon3.tk Recrutam Server Samp/Cs/Metin... Clanuri Etc.>Add IONELMJ