| nejyangel a întrebat:

Pentru jucatori de metin am o intrebare care ma framanta de ceva vreme si am nevoie de un raspuns...La ninja pe pumnale se merita sa renunt la paguba competentei si medie (medie + 50 si competenta+19) pentru 30 Semi-om!

Răspuns Câştigător
| pHoNnNe a răspuns:

Pm`u e mai buna decat amandoua.

2 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

Pumnale cu pm 50 si cu pc 19? e o prostie, nici nu exista, dar daca le ai diferita, adica 50pm pe pumnale, si 19 pe alte pumnale, poti pune in loc de pc semi om, dar lasa pm, e bun pm,happydai mult pe hit, si daca ai si patrunzatoare :p

| nejyangel explică (pentru pHoNnNe):

Nu ma refer la amandoua odata... ma refer asa ca fapt sa am ca nu e problema bag eu repede pe metinul pe care il joc ma intereseaza care e mai bine pentru ninja pumnale... 19 pc sau 30 semiom?

| pHoNnNe a răspuns (pentru nejyangel):

Pm`u e mai buna decat amandoua.