| qBoga a întrebat:

Salut pentru jucatorii de IMVU. Ei bine stiti ca referul nu mai exista :'3 deci stiti alte metode de a face credite in afara de Meetme? Dau funda + vot. :'3 Bafta.

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Mdaa... nu prea exista, daca ai mai mult de 1 luna de cand joci poti sa faci cu Review Products desi e cam greu. Sau poti sa incerci sa faci la oferte cu mobilul sau sa cumperi, nici mie nu mi se pare o optiune dar nu prea mai ai cum.

| qBoga explică (pentru AOLEVRIC):

Nu m-a ajutat prea mult dar macar ai incercat. =] Mersii.

| AOLEVRIC a răspuns (pentru qBoga):

Nici nu avea cum sa te ajute, se fac greu, am auzit ca o sa apara o noua metoda in decembrie. O zi buna!