| ZambetulNebuniei a întrebat:

Planuies sa ma apuc de wow wrath of the lich king si as avea nevoie de niste sfaturi.
Nu am mai jucat jocuri din seria wow (totusi sunt fan world of warcraft).
As dori sa stiu cat mai multe.

4 răspunsuri:
| Jasonn99 a răspuns:

Aici ai link-ul direct spre comunitatea WOW Europe http://eu.battle.net/wow/en/
Sus,a doua categorie este "Game Guide". Acolo ai tot ce ai nevoie.
Spor la butonat!

| Schiopu_Matei_1996 a răspuns:

In general MMORPG-urile sunt pline de farming (adica sa stai 6 ore sa omori acelasi tip de inamic pana faci lvl sai primesti iteme). Daca nu-ti place asta, nu ti-l recomand.

| ZambetulNebuniei explică (pentru Schiopu_Matei_1996):

Am mai jucat MMORPG-uri, o sa ma amuze o perioada de timp. big grin