| ENDofGaming a întrebat:

Salut poate ma ajutati si pe mine am un server counter strike 1.6 merge foarte bine si plugins merge tot insa nu pot sa ma pun admin am incercat totul si am intrat in user.ini am facut tot drept dar nu merge si parola am scris-o in consola tot nu merge admin ma ajutati?

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Te ajut eu...
In user.ini vezi jos de tot un model... adica 3.
Primu pentru Steam, al doilea pentru ip si al treilea pentru nume din cate imi aduc eu aminte...
Copiezi pe ala cu numele [tot] si il pui jos de tot!
In loc de numele ala ti-l pui pe al tau...
Unde-i parola nu scrii nimic ca sa faci un test sa vezi daca iti merge adminu si dupaceea faci cu parola.
Daca iti merge pui parola acolo in locul ala gol EXEMPLU: "nume" "parola[gol]" --- si cand intrii in cs scrii in consola - setinfo _pw [parola] si ai admin! Nu are cum sa nu-ti mearga...

| ENDofGaming explică (pentru dge18):

Tot nu merge ce sa fac ca sa mearga scriu in consola setinfo_pw my_password si scrie ca comanda setinfo_pw nu-i cunoscuta