| Rares20funde a întrebat:

Salut prieteni...am si eu o intrebare pentru voi.De cateva zile caut un hack pentru League Of Legends si nu gasesc. Am vazut unii utilizatori ca spun ca nu exista, dar am avut un prieten care a avut hack, 30000 rp si acum nu ii mai merge. Imi puteti da un link de unde sa imi iau si eu hack?
Si inca o intrebare.Am gasit hackuri pe youtube care erau fake-uri.De ce sunt multi utilizatori care spun ca hack-ul le merge perfect din moment din care e fake?
Dau funda pentru cine imi da un hack functional(fara survey pls)

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Inainte, cand LeagueOfLegends era un joc banal, erau multe hackuri si smecherii, dar de cand a devenit cunoscut si sunt atatea playeri, s-a montat un sistem antihack modern, fii imposibil sa folosesti orice neregula.
Hackurile care sunt postate pe YouTube si au comentarii ca sunt bune, sunt postate demult, cand mergeau folosite, acum nu mai ai cum sa bagi hack, si nici nu cred ca se va mai inventa hack pentru. LoL ca nu o sa mearga nimic, au investit in aparare.
Bafta!
P.S-> poate nu crezi, sau nu ma bagi in seama, insa o sa vezi ca nu o sa gasesti nimic folositor, o sa descarci hackuri aiurea si o sa iti bagi si virusi in PC degeaba.