| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni!
Intrebare intrebatoare si veche de cand lumea: nu pot instala messenger 11. Nici macar nu porneste instalarea,imi da direct o eroare. Trebuie sa mentionez urmatoarele:
-am instalat windows-ul, un xp sp2
-am formatat doar partitia C
Dupa ce am vazut ca nu merge am incercat urmatoarele:
-am descarcat messenger 11 de pe site-ul lor oficial
-am dezactivat antivirusul
-am potrivit exact data si ora
-am dezactivat si am activat (am incercat cu ambele variante) fire wall-ul.
Dupa toate acestea tot nu a vrut. Ce cauza mai poate fi? Si ce metoda de rezolvare?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ești sigur că ai dezinstalat în întregime yahoo? Descarcă de pe alt site. Sau lasa yahoo 8 și instalează versiunea dorită peste el, poate va cere să-l înlocuiești.