| IustinNev a întrebat:

Cum pot instala Adobe Flash Player? Am incercat, dar nici nu porneste instalarea. Adica porneste, dar apare doar fereastra respectiva, insa goala. Si mi se sterge si fisierul descarcat.
Am incercat tot ce se poate: am oprit antivirusul, am inchis browser-ul, am instalat Java; dar pur si simplu nu vrea.
Deci, cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Click, properties pe fisierul descarcat, unblock, run as administrator. Ar trebuie sa mearga daca nu ai alte probleme. Dezintaleaza inainte o eventuala instalare incompleta a pluginului.

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Pe ce sistem de operare?

| IustinNev explică (pentru StefanKogut):

Windows SP3

| StefanKogut a răspuns (pentru IustinNev):

Click, properties pe fisierul descarcat, unblock, run as administrator. Ar trebuie sa mearga daca nu ai alte probleme. Dezintaleaza inainte o eventuala instalare incompleta a pluginului.