| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea este legata de Fifa 11 dar am inteles ca poate aparea si la alte jocuri fifa. Dupa ce editez cam 50 60 de jucatori si le schimb ghetele cu unele noi importate prin Creation Master, dupa numarul de mai sus jucatorii nu mai apar cu ghetele mele ci cu ghetele desemnate de fifa ca si cand nimic din ce am editat nu a functionat. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Șotîrcă_Ștefan_1995 a răspuns:

1. Poti incerca sa-i mai editezi o data.
2. Poti incerca sa iti salvezi save game-ul si sa reinstalezi jocul.