| costiceacristian200 a întrebat:

Puteți să îmi dați niște pași utili prin care să câștig v-bucks gratis în fortnite chapter 2? Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa îți cumperi vbucks sau safe The world ori sa faci level la battle pass din care o sa iei dacă faci level 64 200 vbucks
Dar dacă ești default și vrei doar un skin ai putea sa deschizi cadoul sub forma de brad din casa lui crackshot
Poți sa ma contactezi dacă mai vrei detalii

| Zuzumilk26 a răspuns:

Trebuie să plătești pentru V-Bucks.

| Darky000 a răspuns:

Nu prea ai cum sa castigi pe gratis v-bucks. Ori bagi bani, ori nu ai v-bucks.

| costiceacristian200 explică (pentru Darky000):

Cum să bag bani?

| Darky000 a răspuns (pentru costiceacristian200):

Adica platesti pentru v-bucks.